Web sitemize Hoşgeldiniz...Vizyonumuz

Türkiyenin her yerine güvenilir ve aynı kalitede ürün sunan, müşterilerimiz için sürekli olarak fark ve değer yaratan, evrensel, saygın ve köklü bir firma olmaktır.

Hedeflerimiz

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en uygun çözüm ve önerilerini sunan, geniş ürün yelpazesini Türkiyenin her yerine en hızlı ve en etkin şekilde ulaştıran, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak yüksek verimlilikle faaliyet gösteren ve müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir firma olmaktır.

Ambalaj da Çözüm…!

Gelişmiş yaşam standartlarına ve ileri düzeydeki teknolojiye rağmen, çevremizi ve doğal kaynaklarımızı tehlikeye atabilir ürünleri ve ambalajları  büyük miktarlarda üretmek ve tüketilmesine katkıda bulunmak geleceğimizi karatmaktan başka bir şey değildir.
Gelin Geri Dönüşümlü Ambalajları Hayatımız da Alışkanlık ve Kültür Haline Dönüştürelim...
Günlük alışverişlerimiz için bez çanta kullanalım.

Alışverişlerimizde  Plastik ve Kağıt ambalaj kullanımı önü alınamaz çevresel bir sorun yaratmaktadır. Daha iyi bir çözüm olarak günlük alışveriş için tekrar ve tekrar kullanılabilir bez torba – bez çanta kullanmaktır.
Plastik Ambalajlar yenilenemez petrol türevlerinden yapılır ve işlemi sırasında toksik kaynakların kullanımını gerektirir. Bizler 1000 yıl, ya da şuandan itibaren hiçbir şekilde plastik ambalaj imal etmesek bile hala doğa da ayrışmayı bekleyen ambalaj atıkları bulunmaya devam edecektir.
Kağıt Ambalaj kullanımı da bir sorundur. Her yıl yaklaşık olarak 900.000.000 ağaç, Amerika da kağıt fabrikalarına hammadde sağlamak için kesilir. Kağıt Torbanın yaşam döngüsüne baktığımızda (kesilen ağaçlar, yitirilen ormanlar, üretim aşaması, nakliye ve geri dönüşüm) dünyada bıraktığı ayak izi neredeyse naylon torbadan daha bile fazla. Kâğıt endüstrisi,  dünyada çevreye en fazla zarar veren 10 endüstriden biridir.

Kullan-at tarzı tüketim, kullandığımız ürün her ne olursa olsun, doğal kaynaklarımızı tüketiyor ve kirletiyor.
O yüzden çözüm ne plastik torba, ne de kağıt ambalaj... 

En İyi Çözüm Bez Çanta;


Geri dönüşümü kolay, antibakteriyel özelliğe sahip  nonwoven bez çanta teşvik ediliyor.
Kanserojen madde üretmediği için nonwoven bez son yıllar'da çevreyi korumaya özen gösteren bir çok ülkede kullanılıyor. Doğa'da 2 yıl gibi kısa bir süre'de çözülebilen
nonwoven bez'den üretilen çevre dostu çanta kullanımına çevreye duyarlı tüm Firmaları davet ediyoruz...

Çözüm;

Tekrar ve  tekrar kullanabileceğimiz bez çanta. Sürdürülebilirliğin sırrı, tüketim alışkanlıklarımızı değiştirmekte ve ekolojik yaşam kültürünü hayatımızın her alanında uygulayabilmekte yatıyor.

Artık Doğal Çevremize Göz Kırpmanın Zamanı Geldi.

Nonwoven çanta

Promosyon amaçlı Fuar ve Mağaza çantası olarak kullanılabilmektedir. İsteğinize göre baskı uygulanabilmektedir.

Katlanır Nonwoven Çanta

Alışveriş çantası olarak kullanılabilir. Firmalar için iyi bir promosyon ürün özelliği taşımaktadır..

Hambez Çanta

%100 pamuk dokuma kumaşlar 2 ay gibi kısa sürede doğada çözülebilmektedirler.

ECZANE ÇANTALARINDA STOKTAN TESLİM DÖNEMİ BAŞLAMIŞTIR.


BÜYÜK İNDİRİM KAMPANYASI.
Büzmeli Nonwoven Çanta

İp büzmeli bez çantalar. Özel Ürünleriniz için veya hediyelik eşya, ayakkabı, çanta, elektronik ürün parçaları v.b. gibi ambalaj gerektiren ürünleriniz içi

Promosyon Önlük

Nonwoven Tela en ekonomik kumaş olmasından kaynaklı promosyon önlüklerde tercih sebebidir. Ekonomik fiyatlandırma ve baskı görselliği sizleri bu ürüne yönlendirecektir.

Triko Çantası

Ürününüzün teşhiri ve korunması için ideal bir ambalajdır. Ön tarafı pvc kullanılarak ürün görselliği ön plana çıkartılır.

Ofset Baskılı Nonwoven Çanta

Çantalar üzerine sınırsız renk seçenekleriyle görsellik ön plana çıkartılmıştır. Firma tasarım ve logoları etkin şekilde kullanılabilmektedir..